Jaunumi | Jaunatne smaidam

Jaunumi

 • Biedru sapulce 31.10.2020.

  Saskaņā ar biedrības statūtu 8.4. punktu tiek sasaukta ārkārtas biedru sapulce. Tā norisināsies 2020. gada 31. oktobrī tiešsaistē. Biedrības birojs nosūtīs katram biedram uzaicinājuma saiti uz tiešsaistes platformu vienu dienu pirms biedru sapulces.

  Lasīt vairāk
 • Meklējam dalībniekus apmācībām IVS4Life

  Šo apmācību mērķis ir sniegt starptautisko brīvprātīgā darba nometņu vadītājiem novatoriskas prasmes, lai atvieglotu starpkultūru komunikāciju un mācīšanās procesu brīvprātīgā darba nometnēs. Apmācībās būs iespēja apgūt foruma teātri kā metodi, lai īstenotu mācīšanās aktivitātes brīvprātīgā darba nometnēs.

  Lasīt vairāk
 • Meklējam dalībniekus apmācībām Changemaker 3.0

  Changemaker 3.0 ir 9 dienu apmācības kurss tiem, kas jau vada grupas vai brīvprātīgos, kuri vēlas uzlabot savu sniegumu, balstoties uz pašapziņas, atjautības un atbildības principiem. Galvenā izmantotā metodika būs personīgā attīstība vai pašrefleksija, kas nozīmē ka mēs koncentrēsimies galvenokārt uz jūsu domāšanu / attieksmi

  Lasīt vairāk
 • Izsludinām pieteikšanos jauniešu apmaiņas projektā "CLEAN PHOTOS"

  Izsludinām pieteikšanos uz jauniešu apmaiņas projektu "Clean photos", kas norisināsies no 21. līdz 27. oktobrim Spānijas pilsētā Calpe. Dalībnieku vecums no 18 līdz 30 gadiem.

  Lasīt vairāk
 • Meklējam dalībniekus apmācībām "Son of the island"

  Meklējam dalībniekus starptautisko brīvprātīgā darba nometņu vadītāju apmācībām "SON OF THE ISLAND", kas norisināsies Tenerifē, Spānijā no 11.04. - 23.04.!

  Lasīt vairāk