Jaunumi | Jaunatne smaidam

Jaunumi

 • Telpa un līdzdalība visiem - Baldone

  Biedrība "Jaunatne smaidam" 21. februārī no plkst. 14.30 līdz 16.30 organizē pastaigu - diskusiju jauniešiem par to kā iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos savā pilsētā un novadā.

   

  Lasīt vairāk
 • Telpa un līdzdalība visiem - Bauska

  Biedrība "Jaunatne smaidam" 18. februārī no plkst. 14.30 līdz 16.30 organizē pastaigu - diskusiju jauniešiem par to kā iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos savā pilsētā.

  Lasīt vairāk
 • Jauniešus aicina apmeklēt daudzveidīgus pasākumus reģionos un tiešsaistē ceļot uz Berlīni

  Jauniešu mobilitāti veicinošās kampaņas “Time to Move” ietvaros, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) un Eiropas jaunatnes informācijas tīkls “Eurodesk” aicina jauniešus oktobrī apmeklēt vairāk nekā 15 pasākumus Latvijas reģionos, kā arī piedalīties aizraujošā tiešsaistes izlaušanās spēlē “Adventures in Berlin”. 

  Lasīt vairāk
 • Atraktīvi un izzinoši norisinājies Tēva dienas pasākums Baldonē

  12. septembrī Baldones pilsētas skvērā jau no plkst. 10.00 pulcējās 18 ģimenes ar bērniem, lai piedalītos velo-foto orientēšanās izaicinājumā vai dotos izzinošā pārgājienā pa Baldones mežiem. 

  Lasīt vairāk
 • Tēva dienas 2021 aktivitātes Baldonē

  Biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar biedrību “Jaunatne smaidam”, Baldones Jauniešu centru un Baldones Tūrisma informācijas punktu 12. septembrī, no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, organizē aktivitātes pasākumā “Tēva diena Baldonē 2021”. 

  Lasīt vairāk