#BreakingIntoDiversity | Jaunatne smaidam
#BreakingIntoDiversity

12. augustā atzīmējot starptautisko jaunatnes dienu jauniešu festivālā KOPUMS Bauskā organizējām aktivitāti #breakingintodiversity, kas veidota sadarbībā ar Alliance of European Voluntary Service Organisations projekta "Alliance Work Plan 2023" ietvaros un atbalstīta ar Eiropas Jaunatnes Fonda finansējumu.
 
Mūsu galvenais mērķis bija aktualizēt dažādības nozīmi mūsu sabiedrībā. Jūlija beigās mēs izsludinājām t-krekla dizaina ideju konkursu #BreakingIntoDiversity. Mēs aicinājām radīt unikālus t-kreklu dizainus, kas ne tikai simbolizē dažādību, bet arī iedvesmo diskusijas par to, cik svarīga tā ir mūsu vērtībās.
 
Mēs saņēmām četrus izcilus priekšlikumus, un labākais dizaina darbs tagad rotā t-kreklu, kas dāvināts mūsu izlaušanās spēlēs visaktīvākajām komandām. Vēlamies uzslavēt Intu Ivanovu no Skaistkalnes pagasta par šo lielisko dizainu, kurš tagad rotā mūsu t-kreklu kolekciju!
 
Festivālā KOPUMS piedāvājām izlaušanās spēli jauniešiem. Mēs aicinājām visus izprast un definēt, kas ir dažādība, kādas pazīmes ļauj to atpazīt. Tas ir tikai mazs solis, lai mudinātu visus apdomāt dažādību apkārtējā pasaulē.
 
Mēs esam pārliecināti, ka mums priekšā ir vēl daudz darāmā, lai veidotu iekļaujošāku sabiedrību. Šī aktivitāte ir tikai viens no veidiem, kā mēs varam veicināt izpratni un sarunas par dažādības tēmu.
 
#paCEĻAM  #MobilaisJauniešuCentrs  #WeAreTheAlliance  #LatvijasJauniešuGalvaspilsēta2023